CNC

Zamówienia realizujemy szybko i sprawnie dzięki procesom CNC.

 

Dobry Stolarz CNC

 

Dobry Stolarz to nie tylko strug i dłuto.

Dobry Stolarz będąc marką na miarę XXI wieku, stosuję nowoczesne technologie, w tym obróbkę drewna i produktów drewnopochodnych (mdf, płyta wiórowa) z zastosowaniem kompletnych procesów CNC.

Począwszy od zintegrowanego oprogramowania ERP (CRM, zarządzanie finansowo-księgowe), poprzez proces projektowy i przygotowawczy CAD, skończywszy na obróbce drewna CNC maszynowej, Dobry Stolarz łączy to co najlepsze w tradycji stolarskiej profesji z nowoczesną technologią i wysoką wydajnością.

 

 

CNC wspierane doświadczeniem.

Dzięki wdrożonej technologii CNC (komputerowego wspomagania) obróbki drewna i produktów drewnopochodnych (mdf, płyta wiórowa, sklejka), dostarczonej od marki FORMAT4, możliwości wytwórcze Dobrego Stolarza to:


  • pole obróbcze 3000x1300x150 mm
  • pole obróbcze 2000x1500x150 mm
  • dwie 5-osiowe głowice 9kW, i jedna 3kW
  • 21-wrzecionowy agregat wiertarski o mocy 2kW

 

Wsparcie możliwości obróbki CNC drewna i produktów drewnopochodnych przez ponad 25-letnie doświadczenie w konwencjonalnej obróbce drewna, procentuje dla Klientów najwyższą jakością i krótkim terminem realizacji zleceń.

 

 

Strategia Masowej Indywidualizacji i Personalizacji (MCP)

Mass Customization and Presonalization (MCP) czyli Strategia Masowej Indywidualizacji i Personalizacji jest ewolucyjnym następstwem rozwoju rynku meblarskiego - połączenie wysokowydajnych fabryk z możliwościami jakie daje wykonywanie usługowe mebli (głęboka personalizacja/dopasowanie), jest możliwye wyłącznie dzięki zastosowaniu procesów CNC w obróbce drewna i produktów drewnopochodnych (mdf, płyta wiórowa, sklejka), połączonych technologiami informatycznymi.

 

Dobry Stolarz już dziś stosuję Strategię Masowej Indywidualizacji MCP, umożliwiając swoim Klientom ponad standardowe możliwości zmiany, personalizacji wytwarzanych przez siebie produktów, zwłaszcza w cyklu produkcyjnym.


do górystrona główna