PaintShop

Jakość na Wysoki Połysk - Gwarantowana!

 

Dobry Stolarz lakiernia

 

"...Choć pomaluj mi świat na żółto i na niebiesko..."

Przy dzisiejszych technologiach lakierniczych słowa znanej piosenki nie są już tak abstrakcyjne jak można było by sądzić :) Dobry Stolarz, zgodnie z ideą specjalizacji, skupia się jednak na lakierowaniu (w tym również malowaniu nietransparentnym), czyli wykończeniu i zabezpieczeniu powierzchni drewna i produktów drewnopochodnych takich jak mdf, płyta wiórowa, sklejka.

 

 

Możliwości lakiernicze

Wdrożone rozwiązania techniczne począwszy od tj. kabina lakiernicza, podwójna sucha ściana lakiernicza, system nawiewu i oczyszczania powietrza, poprzez centralny system sprężonego powietrza i kontroli temperatury, a skończywszy na pompach lakierniczych WAGNER i Kremlin-Rexson, gwarantują utrzymanie następujących parametrów lakierni:

  • maksymalne gabaryty pojedynczego elementu 2500x2000x1700 mm
  • uzyskiwana połyskowość: G10-G100 (wysokie połyski)
  • 50% krótszy czas schnięcia dzięki sezonowni (suszarnia lakiernicza z wymuszony obiegiem powietrza)
  • utrzymanie zadanego poziomu higro-temperaturowego (nawilżacze i nagrzewnice)

 

 

Efekty specjalne

Poczynając od podstawowych efektów specjlanych tj. efekt metalic w dowolnym kolorze, efekt perlistości czy efekt satyny (super mat), Lakiernia Dobrego Stolarza, do pokrywania drewna i produktów drewnopochodnych (mdf, płyta wiórowa, sklejka), w szczególności do poprawienia odporności mechanicznej i porawienia walorów estetycznych może stosować również następujące efekty:

  • rustykalizacji - celowe postarzanie drewna, np. poprzez szczotkowanie, lub struganie i wykończnie odpowiednimi środkami do tego przeznaczonymi np. ADLER Wisch-Beize
  • efekt soft-feel - efekt odczuwalny jak powierzchnia gumowa
  • efekt reiss-lack (ADLER) - efekt spękanej farby, możliwość komponowania koloru podkładowego (widocznego przez pęknięcia wierzchniej farby) widocznego w tle, przez nawierzchniowym spękany w innym kolorze
  • efekt vellu-matt - podbny do efektu gumy, ale łagodniejszy, glębszy mat

 

 

Przedsiębiorstwo "STANCHEM" Sp.j. jest firmą prywatną, zajmującą się obrotem metalami, ich stopami oraz surowcami chemicznymi. Celem nadrzędnym spółki jest stały rozwój przedsiębiorstwa poprzez wykonywanie usług o wysokim poziomie jakości, spełniających ciągle rosnące wymagania i oczekiwania Klientów, a jednocześnie odpowiadających przepisom prawnym.
Mając na uwadze potrzeby Klientów zmierzamy do uzyskania ich trwałego zaufania i zapewnienia im towarów wysokiej jakości tak, aby stać się dla obecnych i potencjalnych Klientów wiarygodnym partnerem. Pragniemy umocnić pozycję naszej firmy na rynku krajowym, jak również stale zwiększać sprzedaż na rynkach zagranicznych.
Wiemy, że realizowanie powyższych zamierzeń wiąże się przede wszystkim z terminowym oraz kompleksowym wykonywaniem usług o najwyższym poziomie jakości.
Jesteśmy w pełni świadomi, że podstawowym warunkiem na powodzenie powyższych strategii jest trwała efektywność ekonomiczna, ponieważ tylko ona umożliwia nam realizację celów jakościowych.
Realizując Politykę jakości zobowiązujemy się do:
przeglądów i doskonalenia organizacji systemu zarządzania
do ciągłego doskonalenia poziomu wykonywanych usług i dbania o wysoką jakość oferowanych przez nas towarów, gdyż w ten sposób zapobiegniemy powstawaniu błędów i zmniejszymy ilość reklamacji
zaangażowania wszystkich pracowników w sprawy jakości
Wszyscy pracownicy odpowiedzialni są za jakość swojej pracy. Naszym współpracownikom umożliwiamy pełne wykazanie swoich zdolności i umiejętności, stały rozwój zawodowy i osobisty. Naszym celem jest stabilizacja załogi.
Staramy się utrzymywać długotrwałe, wzajemnie korzystne powiązania z naszymi dostawcami. Preferujemy współpracę z dostawcami oferującymi towary i usługi o jakości odpowiadajścej naszym wymaganiom.
Zadowolenie Klientów, satysfakcja współpracowników i dostawców oraz ich pozytywna ocena są podstawą naszego trwałego rozwoju i wyznaczają nam kierunki działań doskonalących.
Zgodnie ze swoją polityką Przedsiębiorstwo "STANCHEM" sp.j. zobowiązuje się spełniać wymagania Systemu Zarządzania Jakością wg normy ISO 9001, jednocześnie realizując zasadę ciągłego doskonalenia.
Zarząd Spółki deklaruje, że zasady tej polityki są wdrożone, zrozumiałe i przestrzegane przez wszystkich pracowników.
POLITYKA JAKOŚCI NASZEGO PRZEDSIĘBIORSTWA JEST DOSTĘPNA DLA WSZYSTKICH ZAINTERESOWANYCH STRON.


do górystrona główna