Poznaj Dobrego Stolarza

Od dobrej strony

 

Informacje:

Precyzyjna obróbka drewna i materiałów drewno pochodnych z certyfikatem FSC® i PEFC™. Ponad ćwierć wieku doświadczenia i normy jakościowe zgodne z ISO. Malowanie na wysoki połysk, obróbka przy użyciu maszyn CNC, nowy i nowoczesny park maszynowy - to tylko część rzeczy które nas wyróżniają i które są istotne a także mają zasadzniczy wpływ na podjęcie decyzji o współpracy z Dobrym Stolarzem.

 

Misja:

Doskonałe wsparcie sprzedaży i ekspozycje godne sukcesu. Potrafimy sprostać wąskiej i szerokiej perspektywie potrzeb naszych klientów i zawsze dostarczamy rozwiązania, które w pełni ich zaspokajają.

 

Nagrody i Certyfikaty:

Nagroda "Dobry Wzór" Instytutu Wzornictwa Przemysłowego, Certyfikat FSC®, Certyfikat PEFC™, Certyfikat Wiarygodności Biznesowej, Główna Nagroda POS STARS, normy jakościowe zgodne z ISO, udział w programie "KupujNasze.PL".

 

Współpraca:

Wyższa Szkoła Informatyki i Zarządzania z siedzibą w Rzeszowie, Politechnika Rzeszowska im. Ignacego Łukasiewicza, Enterprise Europe Network.

 

Oferta:

"Rzeczy niemożliwe realizujemy od ręki, nad cudami musimy się chwilę zastanowić". POS/POSM, regały, ekspozytory, stojaki, zabudowy, stoiska, lady, standy, gabloty, wyspy, prezentery, displaye - to tylko część naszej oferty i szerokiego wachlarzu usług - co możemy dla Ciebie zrobić ?

 

 

Cóż, od zawsze trzymamy rękę na pulsie natury i kładziemy łapę na obróbce drewna.do górystrona główna